Ljubavni kutak
Ljubavni kutak
Ljubavni kutak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ljubavni kutak

Ljubav je smisao zivota ...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
Similar topics

     

     Pravila kojima ce te 100% ZARIBATI svoj ljubavni zivot

    Go down 
    AutorPoruka
    beban

    beban


    Broj komentara : 87
    Join date : 2009-08-30

    Pravila kojima ce te 100% ZARIBATI svoj ljubavni zivot Empty
    20090831
    KomentarPravila kojima ce te 100% ZARIBATI svoj ljubavni zivot

    Danas je stvarno tesko naci dobrog frajera.Vise nego ikad istinita je ona da su frajeri kao WC:ili su zauzeti ili posrani.Zato se ne zamaraj bjesomucnom potragom.Osvrni se oko sebe i vidjet ces da nekoliko tvojih prijateljica ima sasvim pristale muskice.Jednostavno kreni u akciju i preotmi ih.Ako vidis da doticnome bjeze okice prema tebi,ugovori SMS-om tajni sastanak u svom gnijezdu i pokazi mu svoje cari.Prijateljici reci :”Sorry stara ,varao te i s drugima ,ali ti nisam imala snage reci.Spasila sam te i mozes mi biti zahvalna.”
    Ako prijateljica nadje jos boljeg frajera,ne budi lijena,ponovi cijelu pricu jos jedanput.Mozda prijateljstvo pukne ,ali osjecat ces se fantasticno.Uostalom,mozes joj vratiti starog decka.Samo joj trebas reci :”Ucinila sam to jer te on jos uvijek jako voli,a novi ti je ionako bezveze”.
    Prvo,frajer koji ti nije u stanju kupiti zarucicki prsten na kojem se kocoperi dijamantic nije vrijedan ni tvoga pogleda,to je u pravilu lazac ili sitni muljator.Drugo,ne mora ti odmah kupiti prsten,pokazi zanimanje za nakit opcenito.No ,uzme li nesto srebrno,reci da je stvar izvanredna ,ali sapni mu njezno da si alergicna na srebro i ako to dodje u dodir s tvojom kozom,dobit ces uritkariju.Nakit ne cuvaj u zajednickom gnijezdu,nego sve deponiraj kod svoje mame.Ona ce ga cuvati bolje od banke,a i uvjerit ce se da joj kci nije glupaca,pa ce ti prestati zvocati.
    MUCNI MALO GLAVOM!Ako ti se frajer i ne svidja bjesomucno ,a dobro je potkovan,udaj se za njega na trecem spoju.Slavne zenske udaju se od tri do sedam puta,nemoj kao neka glupaca cekati bolju priliku.Svaka prilika je dobra ako ti je pri ruci dobar odvjetnik.Osobito ako je gay i ne moras spavati s njim svaki put kad pokrenes parnicu.Zivot bez vucaranja po sudovima je kao torta od jagoda bez slaga.O tebi ce jednog dana snimati ,ne film(koga to vise zanima?),vec sapunicu.Zato budi odlucna,neodoljiva,neukrotiva,nenadjebiva i nezadovoljna.Zadovoljne su samo ogranicene jadnice koje nemaju visoke ciljeve.A koji je tvoj cilj?Nisi valjda zaboravila?Ali prije toga se dobro zabavi.
    Dakako,pazi sto jedes,idi na tjelovjezbu,njeguj prijateljstvo s najboljim estetskim kirurzima,budi elegantna,intrigantna,frapantna,odazovi se svakom zovu medija i uzivaj.Odavno si prava pravcata 24-karatna selebritica.Andjeli te cuvaju.Vrata spavacih soba su ti otvorena.Ne skrtari na dobrotvornim eventima.I budi fina prema svima,jer su svi fini prema tebi,a i zivot te gladi po guzi i bas te mazi i pazi na toj stazi.
    Pusa.I daj se javi koji put.
    Na vrh Go down
    Share this post on: reddit

    Pravila kojima ce te 100% ZARIBATI svoj ljubavni zivot :: Komentari

    dobar blog a ima li kako smuvati najlakse djevojku da se ne mucim puno Razz
    moraces se pomuciti hahaaaa
    hahahahahahah ja bi ono ko sto je izet fazlinovic bez po muke naucio engleski tako i ja ovo Razz hahaa
     

    Pravila kojima ce te 100% ZARIBATI svoj ljubavni zivot

    Na vrh 

    Stranica 1/1

     Similar topics

    -
    » Caffe bar ljubavni kutak

    Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
    Ljubavni kutak :: Blogovi-
    Idi na: